Predaj použitých japonských traktorov: Hinomoto Iseki Kubota Mitsubishi Shibaura Yanmar

Japonské Traktory

Ponuka kategórií

Ponuka značky traktorov

Kontaktné údaje

Edit Template

Zavolajte nám 24/7

+421 907 445 733

Ponuka kategórií

Ponuka značky traktorov

Kontaktné údaje

Edit Template

O japonských traktoroch

O japonských traktoroch

 

Japonský poľnohospodári používajú svoje traktory v priebehu roka len na niekoľko príležitostí, vyslovene na rotačné práce, čo znamená  50-60 motohodín ročne. Vďaka výhodnému dotačnému systému dostávajú japonský majitelia malotraktorov dotáciu na kúpu nového traktora už po 500-1000 motohodinách, takže tamojší poľnohospodári si nakúpia nové traktory ešte pred tým, ako by boli používali svoje predošlé traktory príliš dlhý čas. Takto sa stroje dostanú na export ešte predtým, než by sa opotrebúvali. Použité japonské traktory sú vďaka ich spoľahlivosti a dobrému pomeru ceny/kvality populárne vo všetkých kútoch sveta.

V našom výbere môžete nájsť všetky významné značky:

Kubota Yanmar Mitsubishi Iseki Shibaura Hinomoto Suzue

Na prvý pohľad sa tieto názvy značiek môžu zdať neznáme. Väčšina z nich sú ale nadnárodné japonské firmy s dlhoročnou tradíciou. Korene najväčšieho japonského výrobcu traktorov, Kuboty, siahajú až do roku 1890. Spoľahlivosť a vynikajúcu kvalitu traktorov Kubota naznačuje aj to, že v kategórii traktorov do 40KS je lídrom tak na americkom, ako aj na japonskom trhu. Yanmar si zvláštny obdiv vynútil popri výrobe traktorov aj so svojimi dieselovými motormi a o vynikajúcej kvalite ich motorov vypovedá aj ten fakt, že o pohon najnovších traktorov John Deere sa starajú tiež motory Yanmar, nezabúdajúc pri tom na podstatnú časť pohonu morských lodí. Mitsubishi zase nemusíme obzvlášť predstavovať, veď stačí, ak si spomenieme na ich automobilovú výrobu. Možno značky ako Iseki, Shibaura, Hinomoto znejú pre kupujúcich neznámym tónom, ale príčinou môže byť to, že tieto firmy sa špecializujú výhradne na výrobu traktorov. Ako argument pre posledné dve značky môže byť ich výhodnejšia cena, ku ktorej sa samozrejme pripája tá istá zodpovedná japonská kvalita.

Traktory majú pohon 2 alebo 4 kolies, s 2, 3, 4 valcovým vodou chladeným dieselovým motorom, od 10 do 33 KS. Už aj najjednoduchšie typy s najvýhodnejšou cenou disponujú so zadným uzáverom diferenciálu, vnútorným hydraulickým systémom, redukčnou prevodovkou, 3 stupňovým pohonom na kardanový hriadeľ, ako aj deleným brzdovým pedálom. V prípade nových typov nie je ojedinelý ani posilňovač riadenia, dieselový motor s priamym vstrekovaním a dvojitý hydraulický okruh.

V súhrne môžeme povedať, že tieto malé stroje disponujú neobvykle veľkou charakteristikou, za skutočne nízke ceny!

JAPONSKÉ TRAKTORY

Naša spoločnosť sa zaoberá už niekoľko rokov predajom japonských traktorov.

POUŽITÉ JAPONSKÉ TRAKTORY NA PREDAJ Rýchle vybavenie Rýchle dodanie Spoľahlivosť 100%

Firemné údaje

Ladislav Deák – Lacik trans

Adresa: Vlčany 676, 92584 Vlčany – (SK)

IČO: 51039427

DIČ: 1123254913

Kontaktné údaje

+421 907 445 733

Môžete nás kontaktovať 24 hod / 7 dní

info@japonsketraktorylacik.sk

PREDAJ POUŽITÝCH JAPONSKÝCH TRAKTOROV

© 2024 Created with ROMY CREATIVE STUDIO